LML challange – Tour de Pologne :)

Mam takie wrażenie, że w tym roku sezon się ani nie skończył, ani się nie zacznie. Sezon po prostu trwa cały czas. Skoro nie dane nam jest przesiąść się na sprzęty zimowe, to czas zacząć planować na czym będziemy pomykać w 2012 roku.

Niektóre ”niedźwiadki skuterowe” bynajmniej nie zapadły w sen zimowy…   😉

W grudniu zawiązane zostało zrzeszenie vespowych klubów lokalnych pod wdzięczną nazwą: „Buena Vespa Social Club” 🙂 W ramach tego przedsięwzięcia powstał portal społecznościowy http://www.buenavespa.pl jego głównym celem jest wsparcie rozwoju vespujących społeczności lokalnych, zachęcanie do organizowania się w kluby koleżeńskie wszędzie tam, gdzie działają miłośnicy klasycznych skuterów spokrewnionych z marką Vespa.

Dominik, któremu pomysł objechania klasycznymi skuterami wokół Polski bardzo przypadł do gustu, na poważnie zabrał się do organizacji całego przedsięwzięcia. W pierwszej połowie maja ruszy „sztafeta” na dwóch LML’ach: 150ccm 2T i 200ccm 4T. Jeźdźcy będą przejmować pałeczkę co paręset kilometrów. Już dziś chętni do udziału mogą się zgłaszać do liderów grup lokalnych. W kilku kluczowych dla ruchu entuzjastów klasycznych skuterów lokalizacjach będą organizowane „spotkania na trasie”. Będzie można obejrzeć i przetestować maszyny, zasięgnąć opinii riderów o wrażeniach z jazdy i spotkać się w gronie skuterowej braci 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s